Girlfriend Experience „GFE“ a skutočné dôvody prečo je na vzostupe

S uvedením televízneho seriálu The Girlfriend Experience z roku 2016 a rovnomenného filmu z roku 2009 si tento výraz našiel cestu do centra pozornosti, ale čo presne znamená „Girlfriend Experience“ a prečo by o to mal mať niekto záujem ?

Pri prvej návšteve strip klubu alebo sex privátu môže byť pre mnohých návštevníkov veľmi ťažké vybrať si, ktoré aktivity alebo druh zábavy ich dostatočne uspokojí. Po pravde, všetky služby, ktoré sú tieto miesta schopné poskytnúť, môžu byť na prvý pohľad trochu ohromujúce. Z vlastnej skúsenosti a z prieskumu medzi spoločníčkami sme zistili, že Girlfriend Experience (GFE) je v poslednej dobe najčastejšou erotickou službou o ktorú je záujem.

Prečo je tomu tak ? Je to sex a intimita so všetkou vrúcnosťou, vášňou a entuziazmom, ktoré pri bežných stretnutiach na sex priváte vždy chýbajú. Budete si môcť užiť a oceniť všetky výhody vzťahu bez akýchkoľvek záväzkov, ktoré by boli za bežných okolností súčasťou. Pokiaľ nezabudnete, že je to v prvom rade profesionálna interakcia a až potom zážitok. Girlfriend Experience (GFE) je ideálnou voľbou pre niekoho, kto chce znovu objaviť emocionálnu a fyzickú intimitu.

Angažovaná a nadšená spoločnosť

Počas vášho spoločného stretnutia, či už cez deň, večer alebo cez víkend, budete môcť zažiť takmer akékoľvek veci, ktoré by ste chceli. Od pokojných túr cez miestne parky alebo lesy až po individuálne aktivity v súkromí, spoločníčka s „pridanou hodnotou“ vám môže byť priamo po ruke a pomôže vám užiť si zaslúžený oddych. Väčšina ľudí nerada cestuje osamote, Girlfriend Experience (GFE) vám umožňuje mať spoločníčku s výhodami partnerky, s ktorou sa môžete podeliť o zážitky. Môžete očakávať, že ako lokálna dáma bude poznať rôzne miesta na kultúrne alebo spoločenské aktivity, ktoré môžete spolu zažiť, ale tiež aktivity ktoré si môžete spolu užiť v posteli.

Originálne spojenie

Súčasťou Girlfriend Experience (GFE) je budovanie skutočného ľudského vzťahu. Bežná spoločnosť je súčasťou platenej erotickej služby, ale pri Girlfriend Experience (GFE)  sú spojenia také skutočné, ako len môžu byť. Môžete očakávať, že ako GFE erotická spoločníčka, vás bude mať záujem spoznať a bude ochotná investovať svoj čas do vytvorenia hlbokého a zmysluplného priateľstva s vami. Sex a romantika sú oveľa intenzívnejšie, ak spolu trávite čas a máte vytvorený vzťah.

Bezkonkurenčné milovacie schopnosti

Spoločníčky za finančnú odmenu sú najlepšie v tom čo robia a vždy sa radi podelia o svoje skúsenosti s ostatnými. Dovoľte im, aby vás previedli rôznymi sexuálnymi polohami, vnemami a zážitkami, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Od jemných bozkov po krku až po šepkané tiché stony rozkoše, keď sa vaše telá stretnú. Môžete očakávať, že počas vášho spoločného času budete úplne potešení a že skutočne pocítite vášeň z prítomnosti inej osoby.

Intimita

Mnohí z návštevníkov sex privátov sa sťažujú, že im na sex priváte ale i v bežnom živote chýba skutočná intimita. Predstavte si, že máte po svojom boku niekoho, kto je ako milenec a najlepší priateľ zároveň. O tom je Girlfriend Experience (GFE). Spoločníčky, ktoré chcú ponúknuť kvalitnú GFE službu, si s vami vymenia telefónne čísla, aby ste mohli tráviť viac času spoznávaním sa a plánovaním ďalších spoločných aktivít.

Intimita je obľúbený aspekt Girlfriend Experience (GFE) stretnutí. Skúsené spoločníčky zisťujú, že s každou novou skúsenosťou sa ich osobnosť rozvíja a rastie, takže sa na to vždy s nadšením tešia. Existuje toľko zaujímavých vecí, ktoré sa o sebe môžete dozvedieť a preskúmať tým, že sa naučíte skúmať niekoho iného.

Späť v sedle

Ste už dlho bez vzťahu? Sú to mesiace alebo roky, keď ste boli naposledy na rande? Ako prechádzame životom, začíname brať určité veci ako samozrejmosť. Napríklad, keď sme v oddanom vzťahu, nemáme potrebu vrátiť sa k randeniu a možno úplne zabudneme, aké je to začať „chodiť“ niekým novým.

Tento prípad je bežnejší, než by ste si mysleli. Na začiatku je pochopiteľné, že budete nervózny. Možno ste si prešli nepríjemným rozvodom a konečne dostali príležitosť, aby ste znova otvorili svoje srdce, alebo vás už jednoducho nebaví flirtovať. Bez ohľadu na dôvod, Girlfriend Experience (GFE) je perfektný spôsob, ako znovu objaviť svoje romantické ja.

Ako vidíte, existuje nespočetné množstvo dôvodov, prečo by niekto mal záujem o Girlfriend Experience (GFE). Niektorí návštevníci nemajú čas alebo chuť byť v štandardnom vzájomnom vzťahu, majú zdravotné postihnutie alebo iné zdravotné problémy alebo majú osobnostné zvláštnosti, ktoré sťažujú alebo dokonca znemožňujú randenie. Skúsenosť s priateľkou môže byť darom z nebies pre tých, ktorí majú záujem o všetku radosť zo zoznamovania a intimity bez akéhokoľvek ochromujúceho tlaku odmietnutia, úzkosti z výkonu alebo zbytočností, ktoré by normálny partner očakával.

Ak sa Vám článok páčil a chceli by ste čítať viac podobného obsahu, prihláste sa do odberu nových článkov alebo inzerátov cez formulár nižšie a nič Vám neunikne.

Predošlý článok: Porovnanie medzi sex privátom a escortom. Ktorý si vybrať ?