Prečo navštíviť sex privát ? Výhody a úskalia ktoré by ste mali poznať

Sex priváty sú jedným za najdlhšie fungujúcich miest, kde zaručene rýchlo nájdete sex bez vynaloženej námahy. Nie každý sex privát je však rovnaký. Každý má inú kvalitu, úroveň poskytovaných služieb a výšku cien. Hodnotenie takýchto služieb a samotných privátov je však veľmi ťažké. Neexistuje jednotný štandard, takže všetky recenzie ktoré nájdete na internete sú čisto subjektívne názory. V tomto článku sa spoločne pozrieme, na výhody sex privátov. Čo na nich môžete nájsť, na čo sa zamerať a čo by ste mali zvážiť pred návštevou.

Čo je to sex privát ?

Začneme ľahkým vysvetlením, čo je to sex privát ? Je to akýkoľvek priestor, v ktorom spoločníčka poskytuje svoje sexuálne služby za odmenu. Môže to byť jej vlastný domov, alebo jednoduchá izba, ktorú si prenajíma iba za účelom tejto práce. Tak či onak, univerzálna odpoveď na otázku, čo je to sex privát znie, že je to miesto kde sa vykonávajú sexuálne služby. Na rozdiel od iných typov poskytovania sexuálnych služieb - na sex privát idete vy za ženou, presne tam, kde si vás spoločníčka o ktorú máte záujem zavolá.

Základné výhody Sex privátu

Ako sme už uviedli, sex privát je návšteva spoločníčky na mieste, na ktorom ponúka svoje sexuálne služby. Vzhľadom na definíciu sex privátu, ľudia, ktorí využívajú tento spôsob poskytovania sexuálnych služieb - si zvyčajne nemôžu priviesť spoločníčku k sebe domov z rôznych dôvodov. Môžu to byť muži ktorí majú doma partnerku, manželku alebo deti. Nájde sa aj skupina mužov, ktorí napríklad ešte stále bývajú s rodičmi alebo so spolubývajúcimi v zdieľanej domácnosti. Ak ste sa v niektorej z týchto situácii našli, v tom prípade je sex privát pre vás tou správnou voľbou.

Ďalšie výhody a príklady toho, čo Sex privát ponúka

Čo znamená sex privát v kontexte bezpečnosti? Vaše súkromie je zaručené, keďže na sex priváte nemusíte prezradiť žiadne svoje osobné údaje. Nikto sa vás nebude pýtať na vašu adresu, dokonca môžete použiť vymyslené meno alebo používať na to vyhradené telefónne číslo. Taktiež sa nebudete musieť obávať, že by vás dievča zo sex privátu kontaktovalo v nesprávnu chvíľu, keď budete zrovna v práci alebo s priateľmi.

V tejto oblasti biznisu je nevyhnutná diskrétnosť. S chodením na sex priváty sa nebudete musieť obávať o to, čo by si mohli pomyslieť vaši susedia alebo známi. Spoločníčky zo sex privátov si vyberajú na svoju prácu iba bezpečné a diskrétne miesta. Taktiež dbajú na vaše súkromie rovnako ako na to svoje, takže medzi návštevami klientov si nechávajú dostatočný časový odstup. Takto je zaručené, že cestou zo sex privátu nestretnete oproti ďalšieho prichádzajúceho zákazníka.

Za služby na sex priváte sa nevzťahujú žiadne zvýšené náklady. Cena je konečná za servis ktorý si dohodnete na mieste pred samotným aktom. Erotické pomôcky, kondómy, čisté uteráky a plachta, sú základom každého sex privátu. V ojedinelých prípadoch vás môže milo prekvapiť, ak vám spoločníčka ponúkne pohár vody alebo niečo drobné a sladké na zahryznutie.

Dievča na sex priváte sa cíti najlepšie, pretože je na mieste ktoré dobre pozná. To jej umožňuje venovať sa vám a sústrediť sa na vykonávaný servis, čo často vedie k oveľa uspokojivejšiemu sexuálnemu zážitku pre klienta.

Na sex privát si nemusíte nič nosiť ani špeciálne pripravovať. Spoločníčka bude mať všetko potrebné na svojom mieste, hneď po ruke. Takže vám stačí už iba prísť s dostatočnou chuťou na sex a poriadne si užiť! Po konci sexuálneho zážitku si môžete dať ešte sprchu a spokojný, bez akýchkoľvek výčitiek svedomia sa rozlúčiť.

Úskalia sex privátu

Teraz, keď už poznáte výhody sex privátu, tak ako všetko ostatné - aj sex priváty majú svoje nevýhody. Poďme sa spoločne pozrieť na niektoré konkrétne príklady toho, aké nevýhody sú to.

Ak spoločníčku zo sex privátu nepoznáte, existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali zvážiť, pokiaľ vám ide o súkromie. Napríklad nemáte možnosť zistiť, či nie je miestnosť odpočúvaná alebo či sa v nej nenachádza skrytá kamera. Táto situácia sa teoreticky môže stať, ale prakticky je to takmer vylúčené, pretože rovnako ako vám, aj samotnej spoločníčke záleží na diskrétnosti. Neznáme prostredie môže byť pre niektorých mužov spočiatku stresujúce a spôsobiť, že sa nedokážu dostatočne uvoľniť. To následne môže spôsobiť mužovi problém s udržaním erekcie alebo dosiahnutím vyvrcholenia. Aby ste sa však vyhli podobným nepríjemnostiam, vždy vám odporúčame dohadovať si stretnutie zo slečnami na sex iba z overených a serióznych sex portálov, na ktorom sa práve nachádzate.

Nevyskúšaš, nezistíš

Pevne veríme, že sme vám týmto článkom pomohli pri rozhodovaní prečo navštíviť sex privát. Ak ešte stále váhate, alebo máte obavy, odporúčame vám prečítať si ďalšie články zo série výhod prečo navštíviť sex privát. O tom aké spoločníčky najčastejšie nájdete na sex privátoch a tiež prečo muži najčastejšie navštevujú sex priváty. Sami vieme, že prvá návšteva v neznámom prostredí zvykne byť pre niekoho stresujúca. Ale skúsené spoločníčky si vás svojím kamarátskym a profesionálnym prístupom rýchlo získajú a zbavia ostýchavosti. Vyskúšajte a presvedčte sa sami, možno sa vám to tak zapáči, že sa z toho stane váš nový životný štýl. Pichu zdar!

Ak sa Vám článok páčil a chceli by ste čítať viac podobného obsahu, prihláste sa do odberu nových článkov alebo inzerátov cez formulár nižšie a nič Vám neunikne.

Predošlý článok: Escort – alebo keď chcete sex stretko posunúť na vyššiu úroveň